20.03.2017 | 16:30

Культура України  втілила в собі багатогранне  життя  народу , що знайшло своє відображення  в хореографії.

Композитор відтворює свою країну в звуках музики, а хореограф  розкриває душу  свого народу  в танці , який тісно пов'язаний з музикою та костюмом – що допомагає розкрити  танцювальний  рух , характер, образ танцю , настрій і надає емоційності.

Нещодавно Слобожанська дитяча музична школа (директор Резнік Н.С.) отримала  нові,яскраві,колоритні,українські  костюми для учнів хореографічного відділення середніх класів народно-сценічного танцю та учасників вокальних колективів. В  костюмах є елементи  вишивки, яка є оберегом ткацтва. Кожна деталь  підпорядкована кольру , орнаменту і традиційним манерам одягатися відповідно до етнічних вимог.

Фінансову підтримку отримали від Слобожанського селищного голови Миколи Ромаська та депутатського корпусу  селищної  ради,  ескізами костюмівопікувалась начальник відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олена Терех .