30.01.2017 | 12:27
В нараді взяли участь голова районної ради, заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

Начальник фінансового управління районної державної адміністраціїО.М. Тарасова доповіла про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 02 серпня 2016 року №01-16/5909 за підсумками селекторної наради від 29 липня 2016 року з питання: «Про підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень-червень 2016 року».
Про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від  30 листопада 2016 року №01-16/9235 за підсумками селекторної наради від 08 листопада 2016 року з питань реалізації програми житлових субсидійпроінформувала начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації С.О. Куроп`ятник.
Щодо стану виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 березня 2016 року №83 «Про затвердження плану заходів із протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки в Кегичівському районі» доповів Федоров А.П. – головний лікар центральної районної лікарні.
Головний спеціаліст апарату районної державної адміністрації, відповідальна за роботу з контрольними документами, О.В. Леонова проінформувала про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації.
З зазначених питань головою районної державної адміністрації були надані відповідні доручення.