11.01.2017 | 10:19

за участю начальника  Кегичівського  відділення поліції   Красноградського відділу поліції  Головного управління Національної поліції  в Харківській області Гайворонського Олександра Анатолійовича, начальника  Кегичівського відділу Первомайської місцевої прокуратури   Харківської області ЄмельяновоїМарії Віталіївни, уповноваженого представника Лозівського  міжрайонного відділу Управління Служби  безпеки України в Харківській області Бронова Івана Олеговича, заступника голови районної державної адміністрації Пономарьова Євгенія Олексійовича, аналітика консолідованої інформації ТОВ АФ «Сади України» Павленка Олега Вікторовича.
В ході наради було обговорено механізми дій по збереженню лісосмуг, вжиття необхідних заходів, направлених на попередження та припинення несанкціонованих вирубокдерев на території району, притягнення до відповідальності винних осіб.
За  результатами  наради прийняті відповідні дієві рішення, спрямовані на координацію зусиль керівництва району та силових структур по вирішенню зазначеного питання.