21.01.2021 | 11:00

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-грудня 2020 року, за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму майже 1,1 млрд гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 246,4 млн гривень.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 80 рекомендацій. Загальна сума досягнутого економічного ефекту, за результатом впроваджених рекомендацій, складає суму понад 278,5 млн гривень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 162 посадові особи, до дисциплінарної та матеріальної – 10 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 30-ти ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 8 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали 18-ти ревізій і одного аудиторського дослідження долучено до відкритих кримінальних проваджень.

З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю, ініційовано пред’явлення 24-х цивільних позовів.

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби