14.01.2021 | 9:00

13 січня 2021 рокувідбулася робоча зустріч директора Ірини Петрунякта завідувача сектору Кегичівської районної філії Харківського ОЦЗ Яніни Волошиноїз старшим інспектором  Кегичівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській областіНаталією Мосенцовою. В ході діалогу сторони розглянули перспективу продовження спільної роботи на 2021 рік щодо надання допомоги та підтримки засудженим, у т.ч. проведення ряду інформаційних заходів та індивідуальних консультацій.

У свою чергу Ірина Миколаївна наголосила: «Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню, у т.ч. тимчасовій зайнятості, організовує професійне навчання за актуальними та сучасними професіями, проводить інформаційно-консультаційні заходи».

За підсумками обговорення сторони домовились щодо плідної співпраці двох установ про надання підтримки та допомоги засудженим.

Проведення спільної роботи за участю представників різних організацій є найбільш ефективною для виправлення та ресоціалізації засуджених, які не мають постійного місця роботитапотребують особливої уваги ііндивідуального підходу.