24.11.2020 | 16:30

За підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради 14-15 листопада 2020 року в м. Харків проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «STELLA  FUTURA». Організатором цього конкурсу є Творче об’єднання «Запали зірку» (Україна) спільно з культурною організацією «LA VIE EN ROSE» (Італія).

Міжнародний фестиваль-конкурс «STELLA FUTURA» – це платформа для презентації творчих досягнень людей різних вікових категорій, простір для обміну досвідом різних професійних та аматорських колективів з різних куточків світу. Голова журі онлайн-конкурсу – Коррадо Пента, диригент головного симфонічного оркестру Santa Cecilia (Рим, Італія), композитор, професор консерваторії (Рим, Італія), відомий діяч культури та мистецтва світу.

В цьому конкурсі в онлайн-режимі в номінації «Інструментальний жанр» взяли участь учні класу гітари Кегичівської ДМШ Ясносокирська Юлія (2 клас) та Крєнєв Станіслав (4 клас), викладач Максим Шевченко, а також дует викладачів Максим та Людмила Шевченко. За результатами конкурсу Юлія і Станіслав отримали звання Лауреата ІІ ступеня кожен у своїй віковій категорії, а наші молоді і талановиті викладачі – Лауреата І ступеня.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами та пам’ятними медалями від членів журі, організаторів і партнерів. Кращі учасники будуть нагороджені ваучерами на участь у конкурсі «STELLA FUTURA», який проходитиме в Італії в м. Пезаро.

Вітаємо учнів і викладачів з ще однією вагомою перемогою і бажаємо нових творчих досягнень.