19.11.2020 | 11:00

8 листопада 2020 року за підтримки Міністерства культури Чеської республіки в м. Прага (Чехія) відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс «Jiskra-2020», в якому взяли участь 708 учасників з 11 країн (США, Польща, Німеччина, Білорусь, Молдова, Австрія, Литва, Азербайджан, Росія, Узбекистан, Україна).

До складу журі увійшли представники провідних фахівців Чехії: професор Їржі Пешка (декан фортепіанного факультету Празької музичної академії), професор Богоміл Подолак (завідуючий кафедрою духових та народних інструментів), Терезія Кевецка (солістка Празької опери), Анна Гронова (професор Пардубицької консерваторії).

Учасниками цього престижного міжнародного конкурсу стали учні та викладачі Кегичівської і Слобожанської музичних шкіл. Журі високо оцінило майстерність конкурсантів – загалом у різних номінаціях та категоріях їм вдалося здобути 3 перших місця і 6 третіх!!!

За майстерність, яскравість номерів, артистичне й емоційне виконання звання Лауреата І ступеня, кубки, дипломи, медалі та гранти від 25 до 100 євро отримали: викладач класу фортепіано Людмила Шевченко, викладач класу гітари Максим Шевченко, ансамбль шумових інструментів «Домісолька»  (викладач Галина Суховій).

Звання Лауреата ІІІ ступеня, кубки, дипломи, медалі та гранти від 25 до 100 євро отримали: учні класу гітари Юлія Ясносокирська, Ілля Степаненко, Ольга Шморгун (викладач Максим Шевченко), учениця класу фортепіано Уляна Федоряк (викладач Вікторія Корнєва), учні класу сольного співу вокальне тріо «Дзвіночки» (викладач Юлія Дворнікова), старша група хореографічного колективу «Fest» (викладач Ліана Кобець). За високі творчі успіхи в роботі з учнями журі фестивалю також відзначило подяками викладачів та директорів музичних шкіл.

Вітаємо переможців конкурсу та їх викладачів, щиро дякуємо за підтримку батькам та бажаємо всім гучних перемог на міжнародному рівні і нових здобутків у творчому житті!