12.11.2020 | 8:30

Про це повідомили в АТ «Харківобленерго».

Фахівці підприємства виконали в області низку заходів, які дозволили поліпшити надійність та якість електропостачання, а також підготувати електричні мережі до проходження осінньо-зимового періоду. Зокрема, було відремонтовано електрообладнання на енергооб'єктах, оновлено кабельні мережі, повітряні лінії й підстанції, проведено розчищення зелених насаджень під повітряними лініями електропередачі.

«Реалізовані заходи дозволили знизити втрати електроенергії, а також забезпечити підтримання рівня напруги та завантаження елементів мережі у допустимих значеннях. Особливо це важливо під час проходження пікових зимових навантажень», – відзначили в обленерго.

Нагадаємо, реконструкцію енергомереж у Харківській області проводять у межах інвестиційної програми «Харківобленерго» на поточний рік. На сьогодні інвестиційна програма підприємства виконана на 80,3%. У реалізацію всіх заходів було інвестовано 225,2 млн грн із запланованих 280,4 млн грн.

Довідка. Серед робіт, які були виконані у Харківській області:

- технічне переоснащення повітряної лінії «тисячники» у смт Слатине (Дергачівський район);

- модернізація електричних мереж у с. Задонецьке та с. Бірки (Зміївський район);

- модернізація електричних мереж у с. Бабаї (Харківський район);

- модернізація електричних мереж у с. Бугаївка (Вовчанський район);

- технічне переоснащення ПС 110/35/10 кВ «Зачепилівка 110» у с. Кочетівка (Зачепилівський район);

- технічне переоснащення ПС 110/35/6кВ «Приколотне-110» (Великобурлуцький район);

- у межах інвестиційної програми тривають роботи з реконструкції повітряної лінії 35 кВ «тяга Шпаковка – Куряж – Водозабір – Пісочин» та технічного переоснащення ПЛ-10 кВ «Мала Данилівка», ПЛ-10 кВ «Шевченківський» та ПЛ-10 кВ «Черкаська Лозова» у Дергачівському районі.