10.11.2020 | 14:30

Краків – це місто древніх легенд і переказів, династій польських королів, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів . Кажуть, магія міста полягає в тому, що в ньому знаходяться театри, галереї мистецтва і кабаре, а в льохах грають джазові групи. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в цьому місті!».

29 жовтня в м. Кракові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Вавельські скарби», в якому продемонструвати свої вміння змогли конкурсанти з різних куточків світу.

Даний захід відбувся за підтримки Міжнародної громадської організації  «Європейська молодіжна ліга», Засновників міжнародних масових вистав та шоу-програм, Молодіжного центру доктора Генріка Джордана в Кракові та  Академії «Ignatianum». Оцінювання конкурсантів дистанційно здійснювалось професійними експертами, діячами культури та мистецтва за поданими відеозаписами.

Від Слобожанської дитячої музичної школи (директор Олег Миколаєнко) в цьому конкурсі взяв участь учень класу фортепіано Володимир Олянич в номінації «Інструментальне мистецтво» (викладач Вікторія Корнєва). І в черговийраз виборовперемогу, отримавши званняЛауреата І ступеня, диплом та кубок.

Успіх дитини безумовно і заслуга її найближчих людей. Він  вибудовується з непомітних на перший погляд щоденних спільних зусиль, праці, терпіння і відповідальності. Саме тому висловлюємо глибоку подяку батькам і викладачу за підготовку до конкурсу та щиро вітаємо юного піаніста з ще однією перемогою!