02.11.2020 | 11:00

Фахівці Кегичівської  районної філії ХОЦЗ продовжують  роботу з відвідування роботодавців та фізичних осіб – підприємців з метою виявлення кадрових потреб та пошуку вакансій для працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку, а також інформування роботодавців щодонеприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

     30 жовтня 2020 року були відвідані торгові точки  ФОП Топча В.М., ФОП Волошина Д.С., ФОП Мосенцев О.М. Роботодавцям була надана інформація про професійно - кваліфікаційний склад безробітних, які  перебувають на обліку, запропоновано послуги служби зайнятості з метою вирішення кадрових питань. Зокрема, була зосереджена увага на таких питаннях, як підбір персоналу на наявні вакансії, організація професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців, отримання компенсацій при створенні нових робочих місць. Провели роз’яснювальні бесіди щодо легалізації зайнятості, дотриманні чинного трудового законодавства. Надано роз’яснення роботодавцям, щодо оформлення трудових відносин,  - в разі потреби в робочій силі необхідність надання до центру зайнятості інформації про вакансії (вакансія – звіт за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу»).

       Під час зустрічі роботодавці отримали консультації стосовно можливостей служби зайнятості в частині їх фінансової підтримки. Загострили увагу, що за допомогою служби зайнятості вони зможуть отримати компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на нові робочі місця, компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб із числа безробітних.