27.10.2020 | 16:00

Відповідно до розпорядження КМУ від 29.01.2020 р. № 143-р «Про передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави» Харківським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було передано до Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді іграшки дітям відповідних категорій. Іграшками будуть забезпечені діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою на території району.

27 жовтня 2020 року працівниками Кегичівського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіспільно з службою у справах дітей  продовжено дану роботу. Було відвідано два дитячі будинки сімейного типу, одну прийомну сім’ю та 2 опікунські сім’ї на території Кегичівської селищної та Андріївської сільської радах, в яких виховується 23 дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сподіваємось, що іграшки принесуть  задоволення нашим дітлахам в період осінніх канікул.