24.09.2020 | 15:00

Історія людського суспільства поклала на батьківські плечі відповідальність за своїх дітей, за організацію життя сім'ї, надавши їм статус найперших і незамінних вихователів у житті кожної дитини. “Проблемні”, “важкі”, “неслухняні” і “неможливі” діти так само, як і діти “з комплексами” або “нещасні” – завжди результат неправильно сформованих стосунків усім’ї.

Для здійснення виховання дітей батьки наділяються батьківськими правами, тобто правом на особисте виховання своїх дітей. Проте, батьківські права в той же час є і обов'язками батьків з виховання дітей. Нездійснення ними своїх прав тягне за собою повну їх втрату, або тимчасове позбавлення цих прав.

Так, 24 вересня 2020 року працівниками Кегичівського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах на території  Слобожанської селищної ради. З батьками  проведено профілактичні бесіди щодо належного  виконання батьківських обов’язків,  виховання дітей,  вчасного переоформлення соціальних виплат,субсидій, раціонального використання коштів сімейного бюджету, забезпечення дітей сезонним одягом та  збалансованим харчуванням.  В результаті відвідування виявлено позитивні зміни умов проживання сімей.