17.09.2020 | 14:00

Вже сімдесят сім літ минуло після буремного року визволення нашого рідного селища від нацистських окупантів та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир і свободу Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.

І сьогодні знову в цей день ми згадуємо і вшановуємо всіх, хто поліг на фронтових полях, хто своєю кров’ю кропив землю, хто пройшов крізь бої, лихо, голод, всіх, хто вижив в тій смертельній війні.

17 вересня  відбувся урочистий мітинг до Дня вигнання нацистів з Кегичівщини. Громадськість на чолі з керівництвом району пам’ятною ходою пройшли центральною вулицею селища до Меморіалу Слави.

Зі словами шани та вдячності ветеранам, до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко та голова районної ради Лариса Стефанюк.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих у роки війни та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.