17.09.2020 | 8:30

Прийміть найщиріші вітання з 77-ю річницею звільнення району від нацистських окупантів в роки Другої світової війни!
Низько схиляємо голову перед світлою пам`яттю тих, хто віддав власне життя в жорсткій битві за свободу. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, дітям війни, тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від ворога.
Честь і шана ветеранам нашого селища – визволителям рідної землі. Завдяки вашому подвигу ми отримали змогу жити у незалежній державі, а ваша мужність зберігається в нових поколіннях українського народу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності і патріотизму.
Бажаємо всім захисникам нашої Кегичівщини, їх родинам та всім мешканцям селища добра, миру і злагоди, міцного здоров`я, поваги та любові рідних, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою,
Голова районної