16.09.2020 | 16:50

Сьогодні у Кегичівській  РДА відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Джамала Стаценка.

Відповідно до порядку денного розглянули питання щодо епідеміологічної ситуації на території Кегичівського району.

Інформацію щодо захворювання в районі надали головний  лікар КНП КРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» А. Парамонова та головний лікар КНП КРР «Кегичівська центральна районна лікарня» А. Федоров

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, місцева комісія прийняла рішення:

1. Посилити  карантинні заходи, відповідно до рівня епідемічної загрози.

2. Органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, організацій та установ району у зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації на території Кегичівського району максимально обмежити проведення заходів за масовою участю громадян під час святкування 77-ї річниці вигнання нацистів з Кегичівщини та виключити планування таких заходів до стабілізації ситуації. Забезпечити виконання карантинних заходів: дотримання маскового режиму, збереження соціальної дистанції та дезінфекції.