10.09.2020 | 8:10

Глава ХОДА зустрівся з колективом і обговорив з керівництвом заводу виробничі завдання.

Спілкуючись з працівниками ХКБМ, Олексій Кучер підкреслив, що зараз як на обласному, так і на державному рівні робиться все можливе для того, щоб відновити і активізувати роботу промислових підприємств.

«Глава держави зміщує акценти в бік розвитку реального сектора економіки. І ми теж намагаємося приділяти максимальну увагу як раз промисловості, - повідомив керівник області. - Харків завжди славився як промисловий центр не тільки України, а й всієї Європи. Зараз в Україні створено профільне міністерство, і це теж показник того, що промисловість виходить на перше місце серед державних пріоритетів».

Серед питань, які найчастіше ставили главі ХОДА працівники державного підприємства, - про стан доріг в області та, звичайно, підвищення зарплат.

Олексій Кучер зазначив, що під час спілкування з керівником підприємства порушив питання підвищення зарплати.

«Директор повідомив, що до грудня планується підвищення на рівні 10-15%. Ми знаємо, що зарплата не підвищувалася близько 2 років, тому, звичайно ж, гідна оплата праці - це перше, про що нам потрібно говорити», - сказав глава ХОДА.

Що стосується ремонту доріг, то керівник області підкреслив: за 7 місяців 2020 року на дорогах місцевого значення провели в 1,5 раза більший обсяг робіт, ніж за весь 2019-й.

«Безпрецедентна кількість кілометрів доріг державного значення ремонтується в області «Укравтодором» - 283 км, а нашим місцевим підприємством - понад 80 км. Усі плани по місцевих дорогах виконані за 7 місяців, - повідомив Олексій Кучер. - Зараз спільно з народними депутатами вирішуємо питання виділення з держбюджету додатково 500 млн грн на ремонт доріг області в цьому році».