14.08.2020 | 14:40

Неофіційна зайнятість користується на сьогоднішній день величезним попитом завдяки безпосередньо самим працівникам. Оскільки дуже часто в умовах дефіциту вільних для працевлаштування вакансій, громадяни від «безвиході» погоджуються на будь-які умови праці, запропоновані роботодавцем. Але від цього можуть страждати обидві сторони трудових відносин.

Роботодавець не застрахований від несумлінних працівників. І тому відсутність належно оформлених трудових відносин з найманими працівниками може призвести до позбавлення права вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримання працівником правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи. За таких умов роботодавець не в змозі буде притягнути найманого працівника як до матеріальної відповідальності, так  і застосувати до нього дисциплінарне стягнення. Тобто, «нелегалізована» зайнятість має для роботодавців безліч негативних наслідків.

Наймані працівники, в свою чергу, втрачають можливість користування державними гарантіями, зокрема: субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім’ям, втрачають трудовий стаж, право на допомогу по безробіттю і пенсійне забезпечення. Отримуючи таким чином заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівники позбавляють себе можливості користуватись щорічними відпустками, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплати лікарняних листів, страхових виплат і т д.

Враховуючи актуальність питання легалізації зайнятості, з метою доведення до роботодавців переваг легальної зайнятості, 14 серпня 2020 року фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відвідали  торгові точки  смт Кегичівка: ФОП Зеленська К.М., ФОП Кофанова Р.А., ФОП Золота О.М., ФОП Литовченко В.В.

Спеціалістами центру зайнятості було надано роз’яснення роботодавцям, щодо оформлення трудових відносин,- в разі потреби в робочій силі необхідність надання до центру зайнятості інформації про вакансії (вакансія – звіт за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу»), про умови та порядок компенсації єдиного соціального внеску, в разі створення нових робочих місць для осіб квотної категорії та створення нових робочих місць в пріоритетних галузях економіки,  про організацію професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців.

Головною метою служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування шукачів роботи.