13.08.2020 | 15:30

У суспільстві існує стереотип, що за злочин необхідно запроторювати у в'язницю. Але покарання колись закінчиться і правопорушник повернеться у суспільство після тривалого спілкування з такими самими злочинцями, без засобів існування, без розуміння, без підтримки.

Широка громадськість не володіє достатньою інформацією про те, що існують покарання без позбавлення волі для правопорушників, які не несуть загрози життю і здоров'ю людей.

На території нашого району ці покарання виконує Кегичівський сектор пробації який очолює підполковник внутрішньої служби Олександр Івер.

Виправлення правопорушників, які не становлять небезпеки життю і здоров"ю громадян  в умовах вільного суспільства під наглядом пробації більш ефективно ніж просто їхня ізоляція (95% клієнтів успішно проходять пробацію та не вчиняють повторних злочинів).

Пробація – це можливість для особи, яка вчинила правопорушення, змінитись без ізоляції від суспільства, отримати необхідну підтримку на шляху до змін, зберегти сімейні стосунки, роботу та житло.