11.08.2020 | 10:30

Відповідний наказ МОН підписаний 10 серпня.

«Стипендія імені Героїв Небесної Сотні – це шана тим наймолодшим та найсміливішим учасникам Революції Гідності, які відстоювали майбутнє України, тому ми маємо підтримувати покоління, що підростає, у пам’ять про них. Загалом визначено 43 стипендіати. Крім активної громадської, наукової та спортивної діяльності, вони мають високі навчальні результати – займають позиції в межах перших 10% за рейтингом або є першими в рейтингах вишів», - зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Розмір стипендій встановлено відповідно до Постанови КМУ від 28 грудня 2016 року № 1047 «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах». Це щомісячно 2 тис. 480 грн – для студентів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» або «Магістр”», 2 тис. 130 грн – для студентів закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та наукових установ, 2 тис. 27 грн – для курсантів. Виплата стипендій почнеться з 1 вересня 2020 року.

Кожен заклад вищої освіти міг подати одного кандидата за кожною спеціальністю, відбір проводив вищий колегіальний орган студентського (курсантського) самоврядування.

Так, стипендії призначено

- за спеціальністю «Економіка» - Боброву Владиславу (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна);

- за спеціальністю «Психологія» - Закутній Інні (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна);

- за спеціальністю «Психологія» - Андрущенко Анастасії (Національна академія Національної гвардії України);

- за спеціальністю «Архітектура та містобудування» - Божку Кирилу (Харківський національний університет будівництва та архітектури);

- за спеціальністю «Військове управління (за видами збройних сил)» - Кофанову Олексію (Національна академія Національної гвардії України).