04.08.2020 | 17:00

Сьогодні вночі в приміщеннях департаменту капітального будівництва ХОДА пройшли обшуки. У рамках слідчих дій у кримінальному провадженні щодо отримання неправомірної вигоди детективи НАБУ і САП затримали директора цього департаменту.

Зазначу, що в мережі інтернет миттєво з’явилися тенденційні статті на тему нібито покривання затриманого з боку керівництва ОДА. Хочу підкреслити: згідно з попередніми даними слідчих органів, епізод з неправомірною вигодою – шлейф із «минулого життя» чиновника, коли він перебував у структурі обленерго і не займав жодних посад у ХОДА. З діяльністю затриманого в ХОДА та виконанням ним своїх посадових обов’язків учорашній епізод жодним чином не пов’язаний.

Ще в лютому цього року на спільній нараді з силовиками я заявив, що двері ХОДА відкриті для правоохоронців для боротьби з корупцією, і ми будемо надавати їм усіляке сприяння в цьому напрямку. П'ять попередніх років будівля ХОДА була табуйованою для силовиків, але саме тепер, завдяки нашим спільним зусиллям, корупціонерам стане дискомфортно в цих стінах. Особливо тим, які ззовні занесли в ХОДА свій досвід хабарництва.

Наша позиція безкомпромісна: правопорушник повинен понести покарання, якщо його вина буде доведена судом. Харківська ОДА і я, як її голова, декларуємо нульову толерантність до корупції, і я заявляю, що ми будемо всіляко сприяти силовикам. Обласна державна адміністрація ніколи не буде на боці правопорушників.

І, безумовно, крапку в цій справі повинен поставити суд.