05.08.2020 | 10:30

Відповідно до спільного наказу Міністерства Юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 р. № 974/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»  04 серпня 2020 року працівниками Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з інспектором ЮП Кегичівського ВП Сахновщинського ВП ГУНП Харківської області відвідано родину в яку повертається особа, яка відбуває покарання у виправній колонії.

В ході візиту обстежено умови проживання даної родини, з’ясовані обставини, з матір’ю проведено бесіду щодо можливості отримання соціальних послуг згідно Державних стандартів надання соціальних послуг та, у разі необхідності, соціального супроводу родини  після звільнення даної особи.