14.07.2020 | 08:05

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2020 рік , 15 липня 2020 року о 1425  годині буде проводитись планова технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Харківської  області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення.

«Уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно по отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи».