15.07.2020 | 08:10

Дорогі ветерани- учасники миротворчих операцій!

Щиросердно вітаю Вас з Днем українських миротворців.

Мужність і звитяга, зразкове виконання службових обов'язків, вірність присязі – характерні якості, які притаманні українським миротворцям.

У цей святковий день я хочу привітати всіх, хто брав участь у миротворчих операціях, а особливо тих, хто в даний момент перебуває в «гарячих точках» нашої планети та докладає зусиль до запобігання або ліквідації загроз миру.

Нехай глибока людська вдячність та шана і надалі супроводжуватимуть Вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.

Бажаю Вам та вашим родинам щастя, добра та благополуччя, а ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

З повагою,

Голова районної