02.06.2020 | 12:00

Літо – чудова пора… Це відпочинок, подорожі, нові друзі, цікаві враження.

І  саме в  перший день літа відзначаємо чудове свято Міжнародний день захисту дітей.

Для дорослих немає більшого щастя у світі ніж посмішка дитини. Бо діти – це продовження нас самих, продовження України.

Саме цього дня, не дивлячись на дощову погоду, голова райдержадміністрації Джамал Стаценко, голова районної ради Лариса Стефанюк разом з директором  Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Свірідовою та інспектором ЮП Кегичівського ВП Сахновщинського ВП ГУНП Харківської області Євгеном Немировським відвідали дитячі будинки сімейного типу, які функціонують на території Кегичівського району. А їх 8 і в них виховується 68 дітей.

Першими радо вітали голову райдержадміністрації дружні вихованці родини Капран Світлани та Олексія на мальовничій околиці  села Андріївки.

Адже вони одними з перших на Кегичівщині , 10 років тому стали улюбленими батьками для дітлахів, які перебували в складних життєвих обставинах. Всього з того часу, подружжя виховувало 7 дітей, має вже двох онуків, а зараз в затишній гомінкій оселі батьківським теплом зігріті дев’ять дітей.

Джамал Стаценко в кожній родині привітав дітей та батьків зі святом, привітно та змістовно поспілкувався, порадів успіхам та пообіцяв сприяти у розв’язанні проблем їх мешканців, вручив родинам продуктові набори, солодощі і фрукти.

«Дуже зворушений та задоволений зустрічами з такими родинами,- поділився керівник району. – Величезна подяка батькам, котрі вкладають душу, зігрівають серце дітей, які з різних причин опинилися в складних життєвих обставинах. Коли бачиш щасливих та охайних вихованців та не менш задоволених їхніх батьків у затишному сімейному колі, то позитивні емоції переповнюють свідомість.»

Несповіданкою було і те, що батьки – вихователі познайомили голову райдержадміністрації з підсобним господарством, завірили, що при можливості харчують дітей екологічно чистими продуктами.