01.06.2020 | 11:30

Діти – маленькі частинки великого щастя, чудо, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові і турботи, батьківської ласки і хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації  вітає із добрим, світлим  і радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей і бажає кожній дитині міцну сім’ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.  Ви в нас – найкращі, найчарівніші, найбільш креативні та талановиті. Тому що ви наші діти. А для дорослих немає більшого щастя, ніж відчувати любов, що йде від маленьких сердець, маленьких душ. І дивлячись у ваші очі,  хочемо побажати насамперед  міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!