28.05.2020 | 16:45

Традиційною вже стала спільна робота служби у справах дітей районної державної адміністрації та Кегичівського ВП  Сахновщинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області. Так, 28 травня 2020 року з метою поліпшення соціального захисту дітей та запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності комісією у складі начальника служби у справах дітей БЕРЕЗКИ Вікторії Анатоліївни, Андріївського сільського голови - П’ятак Людмили Іванівни, головного спеціаліста служби у справах дітей - БОГИНСЬКОЇ Тетяни Іванівни, інспектора ювенальної превенції Кегичівського ВП  Сахновщинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області  - НЕМИРОВСЬКОГО Євгенія Валерійовича було  здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання  дітей, які виховуються в  сім’ях,  що опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території Андріївської сільської ради.

Під час візиту було встановлено, що, нажаль, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання, а в окремих сім’ях елементарного прибирання.При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є:  зловживання спиртними напоями,  низький рівень виховного потенціалу батьків, невпорядкований спосіб життя, неналежне утримання дітей та догляд за ними, проблеми спілкування батьків та дітей.

Під час обстеження  з батьками проведено профілактичні бесіди стосовно неналежного виховання дітей, створення відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов’язків по вихованню дітей.

Звичайно, проблема виховання та захисту підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності. Ми розуміємо що сьогодні ще є над чим працювати і надіємось на співпрацю, адже лише за підтримки усіх хто причетний до вирішення питань дітей, ми зуміємо забезпечити кожній дитині нашого району належні  умови життя та повноцінний розвиток.