28.05.2020 | 15:25

Саме так прокоментував рішення депутатів голова ХОДА на брифінгу після чергового засідання обласної ради.

«Я дякую кожному депутату, який підтримав цю ініціативу і проголосував за ті виплати, що будуть надані лікарям, які захворіли в боротьбі з COVID-19. Це дуже важливо, тому що ми хочемо підтримати лікарів», - сказав Олексій Кучер.

Він зазначив, що медики регіону, які захворіють під час боротьби з коронавірусною інфекцією, отримають виплати в розмірі 10 000 гривень.

«Сьогодні відбулось умовне страхування всіх медичних працівників області», - сказав Олексій Кучер.

Нагадаємо, раніше керівник області ініціював внесення змін до програми «Здоров’я Слобожанщини». До неї додали пункт щодо додаткового стимулювання працівників медичної галузі Харківщини в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Це дозволить медикам, які захворіли, отримати допомогу від обласної ради та адміністрації у розмірі 10 тис. гривень на підтримку та лікування.

Сьогодні відбулось умовне страхування всіх медичних працівників області. Олексій Кучер