28.05.2020 | 11:05

13-15 травня 2020 року за підтримки Міністерства культури Чехії та Українського центру культурних досліджень Міністерства культури України проходив Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я – GOLD EUROPE» у дистанційному режимі.

У номінації «Хореографія» (народний танець) від Кегичівської ДМШ в цьому конкурсі приймав участь хореографічний колектив «Дивоцвіт» (група 4 класу), керівник Анжела Половко, який представляв народний танець «Італійська тарантела». Отримані результати конкурсу нас дуже порадували, адже наші юні танцюристи отримали звання Лауреата І ступеня з нагородженням безкоштовною участю (оргвнесок) у фіналі в Попраді – Словакія або Празі – Чеська Республіка. Щиро вітаємо всіх учасників колективу і керівника Анжелу Половко!