27.02.2020 | 17:00

26 лютого в залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

В роботі постійної комісії взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, голова районної ради Лариса Стефанюк, члени комісії.

Членами профільної комісії було розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про звіт голови Кегичівської районної державної адміністрації за 2019 рік з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Кегичівського району та делегованих Кегичівською районною радою повноважень.

2. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.

3. Про затвердження плану роботи районної ради на 2020 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18-VІІ (зі змінами).

5. Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2018-2020 роки.

6. Про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за ІV квартал 2019 року.

7. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2020 рік.

8. Про затвердження Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, депутатами були прийняті відповідні рішення.