25.02.2020 | 14:15

23 лютого в м. Харків у Палаці культури Залізничників проходили одні із найграндіозніших Всеукраїнських змагань по хореографії «GrandPrix2020». Організатором даного заходу являється Всесвітня унія культури та мистецтва WorldUCA.

 У змаганнях прийняли участь колективи майже з усіх областей та міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Полтава, Суми і багато інших). Більше трьох тисяч дітей, 772 танцювальних номери, три функціонуючих сцени. В умовах великої конкуренції на змаганнях призові місця були розподілені з першого по десяте, бали нараховували ліцензовані судді. У даних змаганнях прийняли участь дві групи хореографічного відділу КПСМНЗ «Слобожанська ДМШ». Середня група хореографічного колективу «FEST» (керівник Анастасія Дорохова) з народним танцем «Слобожанська полька» здобули 1 місце, іменні грамоти та кубок. Старша група хореографічного колективу «FEST» із стилізованим танцем «Соколонько» здобули 1 місце, іменні грамоти, кубок та медалі. 

Варто відмітити що кожен учасник отримав безліч позитивних емоцій, вражень, гарний настрій та унікальну можливість стати представником «національної збірної» від WorldUCAі щорічно приймати участь в міжнародних чемпіонатах!