20.02.2020 | 14:55

   Наявність інвалідності не може бути причиною бідності та ізоляції від суспільства. ТомуМіністерствосоціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект безкоштовного навчання людей з інвалідністю і сприяння їх подальшому  працевлаштування  в IT-компанії «Ти можеш усе! Можливості безмежні», який стартував з 05 лютого 2020 року.

     Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України. У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:
1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.
ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:
2.1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.
2.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС
2.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).
3. Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.
4. З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн платформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) - РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням - можете відразу приступати до освоєння матеріалу.
5. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.


6. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу - це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета - пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.
7. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
8. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування - ви отримаєте сертифікат.
9. Починаючи з 08 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.
10. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.
Контактна інформація
Лендінг проекту https://education.msp.gov.ua/
Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/
Адміністративні питання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Технічні питання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Партнери проекту
https://itukraine.org.ua/
https://prometheus.org.ua/
https://www.beqatoday.com/
http://www.aik.ua/
https://dan-it.com.ua/uk/

«Ти можеш усе! Можливості безмежні»

За інформацією Міністерства соціальної політики України