19.02.2020 | 14:35

Підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який проходив з 11 січня по 15 лютого 2020 року на базі закладів вищої освіти міста Харкова.

25 учнів-переможців ІІ (районного) етапу мали змогу представити район та показати свої знання на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, математики, історії, фізики, біології, екології, астрономії, географії, інформаційних  технологій  та російської мови і літератури.

У результаті маємо 5 перемог з таких навчальних предметів: історії,  географії (КЗ «Кегичівський ліцей»); біології, екології (Андріївська ЗОШ  І-ІІІ ступенів) та екології  (Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів).