18.02.2020 | 14:30

15 лютого 2020 року відзначали 31 річницю вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди, 16 лютого 2020 року спортсмени  району віддали данину поваги мужності та героїзму воїнам-афганцям, вшанувавши їх спортивними досягненнями з волейболу. У спортивному залі ПТУ-60 розігрувався кубок з волейболу, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Зі словами шани та подяки виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту С.Д. Шматченко та голова спілки воїнів-інтернаціоналістів Кегичівського району О.С. Пасічник. Присутні згадали воїнів, які віддали своє життя у Афганській війні, серед них і кегичан: прапорщика Колеснікова Анатолія Федоровича, прапорщика Ленговича Анатолія Васильовича, рядового Галевського Віталія Васильовича. Вшанували їх хвилиною мовчання. У змаганнях з волейболу взяли участь команди: «Власівка», «Старт» Рояківка та «Андріївка». Переможцем розіграшу стала волейбольна команда «Андріївка»  під керівництвом В.М. Пивовара та тренера С.С. Грищенка.