14.02.2020 | 14:40

14 лютого за участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова та голови районної ради Лариси Стефанюк відбулося засідання медичної ради, на якому було проаналізовано роботу медичних закладів району за 2019 рік.

Головними доповідачами були: Анатолій Федоров - – головний лікар КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» Кегичівського району та Антоніна Парамонова - головний лікар КНП Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідачі зупинилися на головних моментах роботи медичних закладів району, а також відзначили суттєве зміцнення лікувальної бази, значне покращення умов праці медперсоналу та комфорту в лікуванні хворих в результаті проведення поточних ремонтів, закупки обладнання та покращення матеріально-технічної бази закладів.

В ході наради були підняті питання реформування вторинної гілки медицини та процес підписання Кегичівською ЦРЛ контрактів з Національною службою здоров’я.

Голова районної державної адміністрації Роман Гончаров в своєму виступі запевнив всіх присутніх, що питання про закриття лікарні не стоїть на порядку денному. Всі діючі відділення та персонал на протязі перехідного періоду будуть збережені та підтримані районним коштом.

Підбиваючи підсумки зазначимо, що на протязі останніх чотирьох років для медичних закладів району було закуплено рекордну кількість обладнання, зроблено косметичні ремонти не тільки в стаціонарних відділеннях, а й фельдшерських пунктах, проведена робота по залученню лікарів.