14.02.2020 | 14:20

14 лютого  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова,  голови районної ради Лариси Стефанюк, голови Кегичівської районної громадської організації Олександра Пасічника, учасників бойових дій на території інших держав та громадськості пройшли урочисті заходи.

З вітаннями, побажанням миру та злагоди у домівках, доброти у серцях, мудрості у справах до учасників бойових дій звернувся голова райдержадміністрації Роман Гончаров.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих  при виконанні військового обов’язку на території інших держав хвилиною мовчання.

Для всіх присутніх  вокалісти районного Будинку культури виконали тематичні пісні.

Всі учасники заходу поклали квіти до підніжжя Пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів.