24.01.2020 | 8:30

Служба зайнятості продовжує вдосконалюватися. Так, задля побудови ефективних методів взаємодії держаної служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу, починаючи з січня 2020 року в роботу Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Сьогодні фахівці районної філіївідвідали  підприємство Кегичівське комунальне підприємство «Кегичівка-сервіс плюс». Метою зустрічі було виявлення кадрових потреб, які може задовольнити центр зайнятості, інформування про послуги центру зайнятості, та консультування з питань законодавства про працю і зайнятість.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кегичівськоїрайонної філії Харківськогообласного центру зайнятості Тетяна Тикванаголосила на тому, що швидке та якісне укомплектування вільних робочих місць можливе завдяки застосуванню елементів рекрутингу. Адже, служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподіляються на профільні групи, що сприяє якості підбору необхідних фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій. Також успіху у співпраці сприятиме використання електронних сервісів центру зайнятості, які забезпечують обмін інформацією в режимі он-лайн.

На завершення зустрічі було підписано угоду про співпрацю, в якійчітко визначені форми та напрямки співпраці, також проінформовано роботодавця про те,  що для забезпечення ефективної співпраці за ККП «Кегичівка-сервіс»   закріплений особистий консультант роботодавця.