23.01.2020 | 14:40

23 січня 2020 року робоча група з питань легалізації робочих місць Кегичівської районної державної адміністрації провела черговий рейд.

Комісією було обстежено 6 робочих місць фізичних осіб-підприємців.    В процесі комісійних обстежень надавались роз’яснення підприємцям щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.Легальна робота, належним чином оформлені трудові відносини між найманим працівником та роботодавцем - це і лікарняні листки, відпускні нарахування, допомога по безробіттю, допомога у разі отримання травми на виробництві, гідна пенсія, належна виплата допомоги по догляду за дитиною. Легалізація заробітної плати – це важливий напрямок тісної співпраці соціальних партнерів та роботодавців.

На жаль, такі негативні явища, як використання роботи незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати в «конвертах» та недотримання соціальних гарантій в оплаті праці залишаються актуальними і загальною проблемою всіх державних органів, тому вирішувати її слід спільними зусиллями.