22.01.2020 | 17:00

22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. 

З нагоди цієї важливої історичної дати та з метою поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності у Кегичівській районній дитячій бібліотеці 22 січня було організовано та проведено історичну годину «Поєднаємо Україну воєдино!» для дітей 10 класу Кегичівського ліцею, які завітали до бібліотеки разом з учителем Оленою Головіновою.

Під час перегляду відео «Подія, що пережила час» учасники заходу ознайомилися з історією виникнення свята Соборності України. Адже того знаменного дня здійснилася мрія, яку віками втілювали наші пращури, –  об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України.         

Всі разом хвилиною мовчання вшанували пам’ять  загиблих воїнів героїв-земляків АТО – Олега Веренича та Федора Балога, які з честю захищали рідну землю, соборну Україну.                             

Ведучі заходу бібліотекарі Ніна Горда та Валентина Насєдкіна побажали присутнім єдності, любові одне до одного, що допоможе кожному з нас будувати свій дім, свою правду й свою волю. Бо в єдності – наша сила і наше майбутнє!