22.01.2020 | 14:00

Кожного року, 22 січня всі українці відзначають одне з найважливіших державних свят – День Соборності України. Для всіх нас воно символізує незламність та силу нашого народу, багатовікову боротьбу за незалежність та соборність рідної держави. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення.

Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній  державі.

З нагоди свята, за участі керівництва району та громадськості відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх, хто боровся за незалежність та соборність нашої держави.