20.01.2020 | 11:51

17 січня 2020 року відбулася зустріч начальника відділу активної підтримки безробітних Волошиної Яніни Іванівни Кегичівської районної філії Харківського ОЦЗ з начальником Кегичівського районного сектору  філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Івером Олександром  Івановичем  та інспектором Мосенцовою Наталією Олександрівною .  В ході діалогу сторони розглянули перспективу продовження спільної роботи щодо надання допомоги та підтримки особам, які засудженні до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Яніна Іванівна розповіла про послуги , які надає служба зайнятості для даної категорії осіб, презентувала новітні форми обслуговування населення спрямовані на запобігання безробіття.

В процесі спілкування досягли домовленості про співробітництво щодо реалізації комплексного підходу у вирішенні питань  працевлаштування, шляхом якісного надання індивідуальних інформаційно-консультаційних заходів з особами, засуджених до покарань , не пов’язаних з позбавленням волі.