17.01.2020 | 9:30

Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням, та пічним опаленням. В цей небезпечний період в Харківській області щодоби виникає, в середньому, 10-15 пожеж, є випадки під час яких гинуть люди так на території Кегичівського району протягом 2019 року на пожежах в побуті загинуло 4 особи, що на 100 % більше ніж у 2018 році.

У зв’язку з настанням осінньо-зимового опалювального сезону, часу коли розпочинається інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів – можливість виникнення небезпеки для життя людини набирає загрозливих масштабів.

В зв’язку з цим, Кегичівський РС ГУ ДСНС України у Харківській області звертається до мешканців Кегичівького району:

Шановні громадяни!

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у побуті, закликаємо усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Зокрема:

- не паліть у ліжку;

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски інші електроприбори;

- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

- подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;

- при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Пам'ятайте! Сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя!