02.01.2020 | 11:45

25 грудня в м. Київ відбувся ХХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова фантазія. Різдвяні візерунки» за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України та Національної всеукраїнської музичної спілки.

Окрім робіт юних українських талантів на фестивалі були представлені декоративно-прикладні, музичні, хореографічні й театральні твори молодих обдарувань з Білорусі, Грузії, Молдови, Болгарії та інших держав.

Від Слобожанської ДМШ учні класу художнього мистецтва (викладач Ольга Муха) мали змогу представити керамічні вироби в номінації декоративно-прикладне мистецтво. За результатами журі, яке складалось з відомих діячів культури і мистецтва та організаторів міжнародних фестивалів, диплом лауреата І премії та медаль у своїй віковій категорії здобули Володимир Олянич і Аліса Якименко; диплом лауреата ІІ премії та медаль отримала Дар’я Краєва; диплом лауреата ІІІ премії та медаль здобула Дарина Безгін.

Діти отримали незабутні емоції як від фестивалю так і від поїздки, бо кожний учасник представив свій образ та у повній мірі розкрив свої таланти!