13.12.2019 | 14:30

В рамках відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 13 грудня в залі засідань райдержадміністрації  відбулися урочисті заходи за участю голови районної державної адміністрації Романа Гончарова, голови районної ради Лариси Стефанюк, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, представників громадської організації «Союз Чорнобиль Україна».

Очільники району висловили щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх героїзм та неоціненний людський подвиг, побажали міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя та шани вдячних поколінь.

Під час заходу свої музичні вітання всім учасникам дарували працівники районного Будинку культури та аматори сцени.

На завершення всі присутні на чолі з керівництвом району пройшли ходою до Пам’ятного знаку на честь учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС,  здійснили покладання квітів та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих ліквідаторів наслідків однієї з найжахливіших техногенних катастроф ХХ століття.