12.12.2019 | 14:35

11 грудня 2019 року на базі Бесарабівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Кегичівської районної ради Харківської області відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

У ході семінару було презентовано досвід роботи закладу освіти на тему «Новий формат освіти: мистецтво вчити та вчитися» (Рогова С.М., заступник директора з навчально-виховної роботи) та досвід роботи вчителя на тему «Інтернет-можливості в роботі вчителя» (Войтенко С.М., правознавство). А також, під час практичної частини семінару заступників було запрошено до дійства – «ангажементу», в ході якого вони виконували різноманітні цікаві завдання, виявляючи свою креативність, творчість, професійну майстерність.

На завершення заходу, під час майстер-класу, учасники виготовили собі символи 2020 року – чудових кольорових мишок.