11.12.2019 | 17:20

Протягом  листопада-грудня 2019 року,  у  рамках підписаного спільного плану заходів Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості та Кегичівської районної державної адміністрації, щодо надання послуг особам, які підлягають вивільненню, заступником директора-начальником відділу організації працевлаштування населення Іванісенко Жанною Володимирівною   та начальником відділу активної підтримки безробітних  Волошиною Яніною Іванівною було проведено ряд заходів (семінарів)  з особами, які підлягають вивільненню.

Головною метою зустрічі було інформування вивільнюваних працівників про стан ринку праці району та регіону, ознайомлення з актуальними вакансіями, презентація  послуг Державної служби зайнятості щодо сприяння у працевлаштуванні. Також проінформовано про можливість проходження  професійного навчання, зокрема в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці шляхом отримання ваучера, започаткування власної справи .

Всім учасникам заходу було запропоновано заповнити анкети, для того щоб фахівці філії могли визначити професійно-кваліфікаційний склад осіб та сприяти працевлаштуванню  залежно від  їх вподобань, інтересів та компетентності.