11.12.2019 | 17:10

11 грудня 2019 року в Кегичівській районній філї Харківського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій за участю представника Кегичівського районного військового комісаріату та представника 17-ої танкової бригади м. Кривий Ріг.

Військовий комісар, Кравцов Валерій Іванович, ознайомив присутніх із видами служби, які існують, перевагами служби за контрактом, порядком відбору кандидатів на військову службу, вимогами до військовослужбовців,  грошовому забезпеченню військовослужбовців, а також гарантованими державою пільгами для військовослужбовців.

Солдат 17-ої танкової бригади м. Кривий Ріг, Вісягіна Вікторія Владленівна, розповіла про умови проходження служби в їхній танковій бригаді та про посади, які користуються попитом.

Під час заходу учасники мали змогу задати запитання, які їх цікавили та отримати на них вичерпні відповіді.

В заході взяло участь 15 безробітних.