11.12.2019 | 17:05

Для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні важливим є формування вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Великого значення набувають правове виховання іправова освіта. Без глибоких знань прав свобод, чинного законодавства розвиток жодного суспільства не відбувається.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права  провідним фахівцем із соціальної роботи Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлією Дмитренко 11  грудня 2019 року проведено правові дебати  з учнями 9 класу Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  на тему: «Знай свої права». В ході заходу розглядалося питання, яким чином формувалися права дитини,  ознайомлено з основними правами  зазначеними в Конвенціїї ООН, а також про те, що діти мають право на особливий захист, турботу  і допомогу.