06.12.2019 | 16:10

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

В переддень свята в  районному Будинку культури відбулися урочистості, на які зібралися керівництво району, сільські, селищні голови, депутати районної та селищних рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району та представники громадськості.

Усіх присутніх з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Роман Гончаров та голова районної ради Лариса Стефанюк, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили сільським та  селищним головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.

Кращих представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами.

Чудовим подарунком до свята стала гарна концертна програма, яку підготували працівники районного Будинку культури.