06.12.2019 | 16:00

3 грудня було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями.

З цієї нагоди 6 грудня на базі Кегичівської РДБ було проведено виставку захоплення під назвою «Не втрачай  надію». На даний захід були запрошені діти з особливими потребами, які займаються у художньому відділенні Кегичівської ДМШ (викладач Ольга Волошина) та батьки дітей.

Зустріч розпочали бібліотекарі Кегичівської РДБ Ніна Горда та Валентина Насєдкіна з теплими та добрими словами побажань. Адже для дітей так важливо знаходитись в місцях, де їх підтримують і розуміють. Було наголошено на тому, що двері бібліотеки завжди відкриті для маленьких читачів, а книжки чекають зустрічі з ними. Звернули увагу на оригінальність і яскравість малюнків дітей, представлених на виставці. Відвідувачі бібліотеки залишили найщиріші побажання для юних  художників на яскравих паперових долоньках. По закінченні заходу всі діти отримали яскраві кульки та набори юних художників, а викладачу художнього відділення Ользі Волошиній було вручено букет квітів за надзвичайно цікаві та пізнавальні уроки художнього мистецтва.

Кожна дитина повинна розвивати в собі певні здібності та таланти.  Але це такі ж діти як і всі інші. Дуже важливо, щоб оточуючі дарували їм свою любов, опіку та допомогу.