05.12.2019 | 10:40

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому створені всі умови для повноцінного проживання та виховання.

04 грудня 2019 року працівниками Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації  відбувся черговий виїзд на територію Красненської сільської ради, де було відвідано 3 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та 1 родину, де жінка вагітна.

Перевірено умови проживання дітей в даних сім’ях, складено акти оцінки потреб сім’ї (дитини), проведено профілактичну роботу, батьків попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей. Бо саме всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають.